Piwolog radzi ...

Masz problem? Idź do piwologa!

Piwolog kręci

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Stało się, wasza prośba stała się dla mnie rozkazem i otworzyłem autorski kanał na YouTube. I wiecie co? Przymierzałem się długo, było pod górkę, ale ostatecznie podoba mi się ta forma. Mam nadzieję, że i wam to przypadnie do gustu i będziecie chcieli oglądać moją nienajpiękniejszą facjatę.

Powitanie – komentarz poniżej:

Komentować powyższego nie będę, za to poniższe stety-niestety tak. Zacząłem spontanicznie i nie obyło się bez wpadki. Boston Lager jest oczywiście w stylu wiedeńskim, a nie amerykańskim. Oceniając na chłodno zrobił na mnie mimo wszytko lepsze wrażenie od Zwierzyńca. Jest po prostu bogatszy i ciekawszy. Inna sprawa, że ten egzemplarz uwarzony został w Wielkiej Brytanii w browarze Shepherd Name, więc pewnie nie jest taki sam jak amerykański protoplasta. Tak czy inaczej, zapraszam na swój kanał. Będzie się działo. Subskrybujcie i czekajcie na kolejne odcinki:

P.S. Znalazł się też termin przydatności – to maj 2014.

4 Comments

 1. Bardzo dobre.
  Będziem oglądać.
  Z początku nie można uniknąć porównań do kopyra.
  Ogólnie: bardzo dobrze i czekamy na kolejne odcinki.

 2. Jest ogromny potencjał, polecam troszkę zainwestować w sprzęt. Kręcić nawet aparatem z dołączanym mikrofonem. Lepsza jakość i nie ma potrzeby patrzeć w dół do wbudowanej kamerki.
  Co do porównań do Tomka Kopyra to zawsze będą bo w Polsce on jest w swoistym wyznacznikiem. Ale to nie zamknięty rynek i każdy może spróbować. To troszkę tak jak z warzeniem w domu, każdy może zrobić swoje piwo. Jedni z lepszym wynikiem, a inni z gorszym. Tobie życzę tego najlepszego wyniki.

 3. Bardzo dobry pomysł. Fajna naturalość. Kumpel z pubu:) Jakość nie jest zła. Firmowy uśmiech z Piwo Roku 2013 rozkłada:D W odróżnieniu od kopyra idź bardziej w piwowarstwo domowe.

 4. któryś lwówek chwali się dekokcją

Dodaj komentarz

Your email address will not be published.

*

© 2019 Piwolog radzi …

Theme by Anders NorenUp ↑