Piwolog radzi ...

Masz problem? Idź do piwologa!

Organic Chocolate Stout :: Piwne osobliwości

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Chocolate Stout

W niedawno zakończonym Szczecińskim Konkursie Piw Domowych mieliśmy kategorię „Piwo czekoladowe”. By odpowiednio się przygotować, postanowiłem spróbować kilku dostępnych na rynku piw czekoladowych. Skutek był delikatnie mówiąc – taki sobie. Większość piw, w tym ikony „stylu”, nie zrobiła na mnie wielkiego wrażenia, a kilka srogo mnie zawiodło.

Inaczej było z Organic Chocolate Stout z brytyjskiego browaru Samuel Smith’s. Mając w pamięci inne świetne piwa z tego browaru, kupiłem je w zasadzie w ciemno jako piwo kalibracyjne dla sędziów. Jedną butelkę wziąłem dodatkowo na cele prywatnej degustacji, na którą teraz ciebie zapraszam:

1 Comment

  1. Nie kupujcie tego piwa! To piwo to piwny koszmarek, a właściwie KOSZMAR. Słodki ulepek z POTWORNĄ dawką czekolady w smaku, ale takiej okropnej podróby z czasów PRL-u. Piwo nie nadawało się do picia, tj. pijalność na poziomie zerowym. Nie wiem skąd się biorą zachwyty nad tym piwem (Kopyr też je mocno chwalił) – dla mnie nadawało się do zlewu. NIGDY WIECEJ NIE WEZMĘ DO UST TEGO PIWA!

Dodaj komentarz

Your email address will not be published.

*

© 2019 Piwolog radzi …

Theme by Anders NorenUp ↑